Aris Central Ampelokipoi

  • 52 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

1-pokojowy apartament Aris Central Ampelokipoi Ateny oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Church Holy Trinity, położonych w odległości 5-minutowego spaceru. Apartament o powierzchni 52 m² może pomieścić do 2 gości.

Obiekt noclegowy dysponuje balkonem, miejscem do siedzenia i miejscem do pobytu dziennego z klimatyzacją, zapewniając najwyższy komfort. W tym apartamencie jest 1 łazienka. Dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Apartament jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię.

Politechnika Ateńska jest w 2 km, a Grób Nieznanego Żołnierza 2,1 km od tego apartamentu. Obiekt ma dogodną lokalizację w odległości krótkiego spaceru od stacji metra Panormou. 10 min samochodem od apartamentu Aris Central Ampelokipoi znajduje się Ogród Narodowy w Atenach. Ten apartament mieści się w zasięgu ręki od najbliższego przystanku autobusowego Athinaion.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Aris Central Ampelokipoi Ateny
Modern Spacious Apt In Athens
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Modern Spacious Apt In Athens

257 m od nieruchomości
Elia Designer Suite, Mesogeion - Lycabettus View Terrace
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Elia Designer Suite, Mesogeion - Lycabettus View Terrace

9.0
Wspaniały 24 opinie
465 m od nieruchomości
USD 143 USD 129
za noc
Ρετιρέ Με Θέα
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Ρετιρέ Με Θέα

469 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Ateny im. Elefteriosa Wenizelosa
    31 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Victoria
    3 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
    • Obsługa porządkowa

    W kuchni

    • Czajnik

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Pokoje dźwiękoszczelne
    • Kącik dzienny

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencji00002910444
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Aris Central Ampelokipoi akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Aris Central Ampelokipoi nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Aris Central Ampelokipoi jest kuchnia?
      W apartamencie Aris Central Ampelokipoi goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i piekarnik.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Ateny im. Elefteriosa Wenizelosa
    31 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Victoria
    3 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Aris Central Ampelokipoi Ateny

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij